-->

BİZ KİMİZ?

HelalOtelim.com®, çevrimiçi otel ve villa rezervasyonu yapabileceğiniz helal özellikli tatilde dünya lideri arama ve rezervasyon internet sitesidir. HelalOtelim.com®’in İslami değerlerden ödün vermeden uluslararası seyahat yapma görüşü benimsenerek, seyahat,turizm sektöründe ve inanç turizminde üst düzey yöneticilik,seyahat acentası işletmeciliği tecrübesi olan bir grup ileri görüşlü Müslüman tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Yani, ister ailenizle bir deniz tatili isterse iş seyahati veya haftasonu kaçamağı olsun, aradığınız her neyse burada bulabilirsiniz. HelalOtelim.com ile rezervasyon yapıp tatilini geçirmiş diğer müşterilerin yorumlarını okuyabilecek ve son teknoloji internet sitemizi kolaylıkla kullanabileceksiniz.

HELAL ÖZELLİKLİ KONAKLAMA REZERVASYONUNDA SİZE NASIL YARDIMCI OLUYORUZ?

HelalOtelim.com’da, sizin önem verdiğiniz helal özellikli tesisleri ve hizmetleri bulunan konaklama seçeneklerini aramanıza olanak tanıyoruz. Tüm otellerimizde, tatil köylerimizde ve villalarımızda Müslüman seyahat severler rahatlıkla konaklayabilmektedir. Otelde veya yakınlarında her zaman helal yiyecek seçeneği bulabileceksiniz, İslami geleneklere göre ibadetlerinizi gerçekleştirmeniz olabildiğince mümkün hale getirilmiştir. İnternet sitemiz üzerinden rezervasyon yaptığınızda, alkol servis eden tesislerde konaklayacağınız odaların minibarında alkol bulunmayacağını garanti ediyoruz. Tatil köyleri ve otellerimizin çoğu tamamen alkolsüzdür ve hiçbir yerinde alkol servis etmemektedir veya bazı alanları alkolsüzdür ve tamamen helal yemekler servis etmektedir. Sizin için en iyi olan seçenekleri bulmak için arama yaparken filtre kutularını işaretlemeniz yeterli.

Tatil köylerimizde ve otellerimizde sunulan tüm eğlenceler aile dostudur ve pek çok tatil köyü çocuklara özel tesisler ve kulüpler sunar. Tatil köylerimizin birçoğu, özellikle de Türkiye'dekiler, erkeklere özel ve kadınlara özel kapalı ve açık yüzme havuzları ve spa tesisleri gibi hizmetler sunmaktadır. Bazı oteller sadece bayanlara özel plaj alanları bile sunmaktadır. Ayrıca birçok otel tesettürlü kıyafet koduna sahip aile alanları (havuzlar ve plajlar) sunmaktadır. Lüks villalarımız, yüzme havuzlarının dışarıdan görünmemesi ve sizin ve aileniz için tamamen korunaklı olması için dikkatli bir şekilde seçilmektedir. Tatilinizde sizin için ne önemliyse, ihtiyaçlarınıza en uygun konaklama yerini seçmek için kapsamlı arama filtrelerini kullanarak bulabileceğinizden eminiz.

Konaklama kategorilerimiz şu şekilde:


  • Tatil Köyleri - Helal Özellikli Güneş & Plaj Tatil Köyleri & Spalar

  • Şehir Tatilleri - Helal Özellikli Şehir Otelleri

  • Sağlık - Helal Özellikli Termal Tatil Köyleri & Spalar

  • Villalar - Korunaklı özel yüzme havuzlu Lüks Özel Villalar


GERÇEK MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Tercihlerinize en çok uyan konaklamayı seçebilmeniz için, daha önce o tesiste konaklayan müşterilerimizden hizmetleri ve tesisleri değerlendirmelerini istiyoruz. İnternet sitemizde gördüğünüz tüm değerlendirmeler doğrulanmıştı , yani müşterilerimizin inceledikleri tesislerde gerçekten konakladıklarından emin olabilirsiniz. Diğer dillerde yazılan değerlendirmeleri çevirmek için çeviri aracını kullanabilirsiniz.

KESİN VE TOPLAM AİLE FİYATLANDIRMASI

Helal özellikli tatil uzmanları olarak geniş ve büyük aileleri ağırlamaya alışkınız. Grubunuz için en uygun odaları seçileceği ve çocuk indirimleri de uygulanarak en uygun fiyattan hesaplanacağı konusunda gönlünüzü rahat tutmak için özel bir teknoloji geliştirdik. En uygun fiyat hesaplaması için, çocukların yaşları da dahil olmak üzere tüm grup üyelerinin ayrıntılarını girdiğinizden emin olun.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

İnternet sitemiz aracılığıyla rezervasyon yaparsanız en iyi fiyatları alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Tatilinizde sizleri HelalOtelim.com ile ağırlamayı dört gözle bekliyoruz!.